Asus VG27AQ1A TUF 27" QHD - IPS - 170Hz
Varenr: 615440
Producent: ASUS
Model: VG27AQ1A
Lager: Min. 100 stk. tilgængeligt på eget lager
På lager (100+)
Bestil fredag inden kl. 14:30 og varen afsendes fredag
Beskrivelse
Specifikationer:
Skærm
Skærmstørrelse 27"
Opløsning WQHD 2560x1440
Opdateringshastighed Op til 170Hz
Responstid 1 ms (MPRT)
Paneltype IPS
Billedformat Widescreen - 16:9
Kontrastforhold 1000:1
Lysstyrke Op til 250 cd/m2
Farve support 1,07 milliarder
Forbindelser
DisplayPort 1 stk. (v. 1.2)
HDMI 2 stk. (v. 2.0)
DVI-D Ingen
VGA Ingen
USB-A Ingen
Audioudgang 3.5mm Mini-Jack
Funktioner
Pivot (rotering) Nej
Højdejustering Nej
Vipbar Ja - 20° frem/5° bagud
Drejbar Ja - 20° til hver side
Indbyggede højttalere Ja - 2 x 2W Stereo RMS
VESA montering 100 x 100 mm.
Strøm
Spænding 100-240V, 50/60Hz
Strømforbrug (standby) <0.5W
Strømforbryg (normal) <35W